Коли уроки української мови перетворюються на "Майстер-шеф"

 Коли уроки української мови перетворюються на "Майстер-шеф"

😉
Разом з учнями 7 -А класу вчилися писати твір-опис виконання дій на основі власних спостережень і з практичним завданням: втілити написане в життя, адже дуже "смачні твори" написали діти на уроці.






"Мої найкращі спогади з дитинства"

 "Душа летить в дитинство, як у вирій, бо їй на світі тепло тільки там"

Л.Костенко
Вивчення віршів С.Чернілевського про найцінніше та найдорожче у кожної людини-родину, маму, бабусю, учні 6-Б класу (учитель Возна С.А.) завершили практичним завданням - створенням фотоколажів "Мої найкращі спогади з дитинства "
...Вже однак зникає гіркотина,
Не катує серце печія.
Знову я -малесенька дитина,
Мати знає краще, аніж я.
Матері розказувати не треба,
Як душа світліє перед днем
В хаті, що прив'язана до неба
Світанковим маминим вогнем.
С.Чернілевський



 








Вивчаємо незмінювані іменники з учнями 6-А класу

 Якого роду лате?

Вивчення незмінюваних іменників через практичне завдання: учні 6-А класу розробили власні меню своїх кав'ярень та ресторанів й розіграли ситуації на уроці. Діти були в ролі відвідувачів, що робили замовлення та у ролі офіціантів.
Важливою умовою було при замовленні підбирати прикметники до незмінюваних іменників-назв страв, адже так можна перевірити правильність визначення учнями роду в таких іменниках: лате смачний чи смачне, брі вершковий чи вершкове?..









Народна казка, її ознака (5 клас)

  Завантажити презентацію:  https://docs.google.com/presentation/d/1PJChn3sfUDCfsGq0LHn5tF0FvghvDKYh/edit?usp=sharing&ouid=1096189266395...